Kurumsal Kimlik

HEDEF YAZILIM & OTOMASYON

Uyguladığı metodoloji, ürettiği kaliteli, güvenilir yazılım ürünleri ve nitelikli insangücü ile yazılık sektöründe öncü bir kuruluş olan, oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü alt yapısıyla, yazılım sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayla hizmet veren, bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen, en son teknolojinin temsilcisidir.

Neler Sunuyoruz ?

İşletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, ileri üretim planlama gibi uygulamaları ile gelişmiş yazılım ve sistem çözümleri sunuyoruz.

HEDEF OTOMASYON;

 1. NETSİS YETKİLİ SATICISI
 2. CODES YAZILIM BÖLGE BAYİSİ
 3. MOBETRA YETKİLİ SATICISI
 4. SysMOND YAZILIM BÖLGE BAYİSİ

OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

POS / Barkod / Karekod otomasyon sistemlerinde çözüm odaklı, kolay kullanımlı özgün hizmetler sunarak iş verimliliğinizi artırmakla birlikte AR-GE çalışmaları yaparak profesyonel çözümler üretmekteyiz.

HEDEF OTOMASYON;

 1. IBM POS YETKİLİ SATICISI
 2. ARGOX YETKİLİ SATICISI
 3. M3 MOBILE YETKİLİ SATICISI

OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

Kapalı / Açık devre güvenlik kameraları ile 7/24 esaslı elektronik gözetmen niteliğindeki kamera sistemleri sizi ve kurumunuzu daha güvenlik kılacaktır.

HEDEF OTOMASYON ;

 1. SAMSUNG GÜVENLİK SİSTEMLERİ YETKİLİ SATICISI
 2. SONY GÜVENLİK SİSTEMLERİ KAMERAYETKİLİ BAYİSİ
 3. PHILIPS GÜVENLİK SİSTEMLERİ YETKİLİ SATICISI

OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

Biz Kimiz?

 • MİSYONUMUZ

  Yazılım, otomasyon, güvenlik ve mobil teknolojiler alanında dünyadaki yeni gelişmeleri ve teknoloji standartlarını takip ederek, Malatya başta olmak üzere bölge illerimizdeki tüm kurumsal faaliyetlerin ihtiyaç duyacağı ürünleri dünya standartlarında üretmek ve sürekli destek hizmetleriyle birlikte sunmak.

 • VİZYONUMUZ

  Çalıştığımız sektörlerde, Malatya ve bölge illerimizdeki standartları sürekli bir şekilde bir üst seviyeye taşıyan lider bir firma olmak ve müşterilermizin beklentilerini, ihtiyaçlarını zamanında ve etkin bir şekilde karşılayarak güçlü ilişkiler sağlamaktır.

 • STRATEJİMİZ

  Hedef Sistem, stratejilerini misyonu doğrultusunda, faaliyet gösterdiği illerin ve bölgenin standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyetli anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzere yapılandır.

Kadromuz

Adnan Suat ŞAD

Adnan Suat ŞAD

Genel Müdür
GSM : 0 554 799 28 40

Mail : info@hedefsistem.com

Mehmet Ali ASLAN

Mehmet Ali ASLAN

Yazılım Destek Uzmanı
GSM : 0532 660 81 35

Mail : maliaslan@hedefsistem.com

Veysel Elmas

Veysel Elmas

Teknik Servis Uzmanı
GSM : 0532 131 74 36

Mail : veysel@hedefsistem.com

Yılmaz Levent

Yılmaz Levent

Pazarlama ve Satış Uzmanı
GSM : 0532 131 74 38

Mail : ylevent@hedefsistem.com